Marek Pindeš Basketbal

Basketbal muži: Po vianočnej prestávke privítame Spišskú novú Ves

Prvé stretnutie v roku 2010 odohrajú basketbalisti BK SPU Nitra na domácej palubovke v stredu 6. januára o 18:00 proti tímu 04 AC LB Spišská N. Ves.

Zverenci trénera Urbana zakončili rok 2009 troma prehrami v rade a vianočná prestávka im padla určite vhod. Nitrania v stretnutiach so Spišiakmi v tejto sezóne vyhrali oba zápasy na čo by Hill a spol. určite radi nadviazali. Pod Zoborom už nerátajú s nemeckým legionárom Denisom Czepczynským, ktorý nenaplnil očakávania, kde jeho štatistiky 2,2 bodu a 0,6 asistencie pri takmer ôsmich minútach strávených na palubovke v zápase hovoria za všetko. Manažéri Nitry už rozhodili siete a hľadajú vhodného rozohrávača k Američanovi Scottovi, no ku konkrétnej dohode zatiaľ neprišlo.