Zaváhanie na domácom ľade: Hokejisti prehrali s maďarským súperom

Nitrianski hokejisti sa po dlhšej dobe opäť predstavili pred domácim publikom. Prípravný zápas im však nevyšiel podľa predstáv.

Ilustračný obrázok k článku Zaváhanie na domácom ľade: Hokejisti prehrali s maďarským súperom

Nitrianski hokejisti na svojom ľade privítali účastníka EBEL ligy, maďarský Székesféhervár. Skóre zápasu otváral v deviatej minúte Lukáš Novák (1:0).

Druhá tretina už patrila hosťujúcim hokejistom. V 30.minúte vymietol roh nitrianskej brány Marino a hostia sa dostali na koňa. Ďalší gól v nitrianskej sieti prišiel v 37.minúte z hokejky Nemesa. Iba dvadsať sekúnd trvalo vedenie hostí o jeden gól a prišla ďalšia rana. Tretí puk za chrbát nitrianskeho brankára zasunul Banham (1:3).

Nitrianskym hokejistom nevychádzali ani presilové hry, ktorých bolo počas stretnutia neúrekom. Bodku za zápasom pridal hosťujúci Marino a bolo rozhodnuté (1:4).

HK Nitra – Székesféhervár 1:4 (1:0, 0:3, 0:1)