Výborný zápas v mrazivom daždi: Nitrianski mladíci zdolali AS Trenčín

Nitrianski futbalisti do 17 rokov hostili na domácom trávniku súpera z Trenčína. Tabuľkoví susedia predviedli atraktívny futbal.

Ilustračný obrázok k článku Výborný zápas v mrazivom daždi: Nitrianski mladíci zdolali AS Trenčín

Skóre zápasu otváral nitriansky futbalista David Bencsík, ktorý prekvapil domáceho brankára vlastným gólom (0:1). Od tohto momentu sa na ihrisku prejavil nitriansky uragán.

Najprv hosťujúceho brankára v 56. minúte dobre hrajúci Filip Balaj a bolo vyrovnané (1:1). Nitra sa ujala vedenia už o 3 minúty neskôr. Strelcom druhého nitrianskeho gólu sa stal Andrej Fábry z dresom číslo 11 (2:1). Skvelá hra nitrianskych mladíkov pokračovala. Záverečný gól FC Nitra do brány Trenčína strelil Christián Herc v 67. minúte zápasu (3:1). Hráči AS Trenčín samostatne dokázali do nitrianskej brány poslať loptu iba v 80. minúte stretnutia. Nitra tak po dobrom výkone na domácom trávniku zdolala AS Trenčín 3:2.

FC Nitra – AS Trenčín 3:2 (0:1, 3:1)

FC Nitra - AS Trenčín 3:2