záruba martin Iné športy

Volejbalisti Nitry v semifinále

Od úvodu sme výborne podávali a bránili na sieti. Zaslúžene sme v prvom sete dominovali a získali ho vo svoj prospech.

Vývoj do stavu 12:12 bol síce vyrovnaný ,ale po druhom technickom time sa M.Hukel odviazal na servise a pridal po vlastnom podaní priamy bod a pomohol k vytvoreniu 3 bodového náskoku (19:16). Náskok sme udržiavali až dokonca setu a nedovolili hosťom znížiť a vrátiť sa k ich hre. Zaslúžene sme v sete dominovali a získali ho vo svoj prospech. V druhom dejstve sme začali výborne na podaní a dostali sme sa do vedenia 8:2. Hostia tiež riskantným podaním znížili na 10:7 , ale to bolo z ich strany v tomto sete všetko. Následne odpadli na príjme podania a vyrobili viacero nevynútených chýb na podaní a útoku. Dostali sme sa do vedenia 18:10 resp. 22:14 a o osude setu bolo rozhodnuté! Tretí set bol do stavu 10:8 vyrovnaný, následne však hostia vyprodukovali viacero nevynútených chýb na príjme 16:10 resp. 19:10. Zápas sa už len dohrával a hostia kozmeticky upravili skóre. Set a zápas sme získali vo svoj prospech a postúpili sme do semifinále !!! zdroj: www.volejbalnitra.sk