Marek Pindeš Iné športy

Volejbal muži: V sobotu prívítame ambiciózny Trenčín

V sobotu 17.októbra o 18:00 privítajú volejbalisti VK Ekonóm SPU Nitra na domácej palubovke súpera z Trenčína.

Doposiaľ nezdolaní zverenci trénera Kalného privítajú v 4. kole volejbalovej extraligy ambiciózny tím ATC Trenčín COP, ktorému v tabuľke patrí aktuálna štvrtá pozícia. Mladí Trenčania v treťom kole podľahli na domácej palubovke úradujúcemu majstrovi 0:3 na sety. Priebeh zápasu bol však oveľa vyrovnanejší ako naznačuje konečný stav. Prvý set prehrali domáci pomerom 21:25, v druhom dejstve podľahli 24:25 a v treťom nedokázali vzdorovať mečbalom súpera a prehrali 26:28. Nitrania nestratili v úvodných kolách zatiaľ ani jeden set, či to tak bude aj po 4. kole ukáže až samotný zápas, na ktorom sú všetci priaznivci volejbalu v meste pod Zoborom vítaní.