Mladí nitrianski šachisti si pripísali ďalšie body do rebríčka Grand Prix. Zasúťažili si o pohár riaditeľky nitrianskeho Krajského osvetového strediska.

Ilustračný obrázok k článku Viac ako 60 mladých šachistov si zmeralo sily: Súťažili o pohár riaditeľky KOS Nitra

V Krajskom osvetovom stredisku sa uskutočnila ďalšia šachová GPX mládeže. V 60 člennom súťažnom poli bojovali „ O pohár riaditeľky KOS. O celkovom víťazovi sa rozhodovalo až v poslednom 9 kole. Tu ukázal najviac šachového umenia Michal Podjavorinský z Vrbového, so ziskom 7,5 boda zvíťazil. Druhé miesto získala Eva Meszarošová z Dvorov nad Žitavou s rovnakým počtom bodov. Aj tretie miesto putovalo do Dvorou nad Žitavou zásluhou Filipa Okruhlicu, ktorý získal 7 bodov.