Rytieri idú za svojim cieľom: Hokejbalisti si poradili aj s LG Bratislava

Nitrianski hokejbalisti pokračujú v jarnej časti najvyššej slovenskej súťaže bez zaváhania. Na svoje konto si pripísali ďalšie víťazstvo.

Ilustračný obrázok k článku Rytieri idú za svojim cieľom: Hokejbalisti si poradili aj s LG  Bratislava

Hokejbalisti HBK Nitrianski Rytieri Nitra pokračujú v úspešnom jarnom ťažení. V úvode stretnutia domáci hokejbalisti nedali Nitre poriadne dýchať a ujali sa vedenia. Nitra dokázala odpovedať jediným gólom. Prvú tretinu vyhral domáci celok 2:1.

Dostali sa do zápasu

Druhú tretinu ovládla Nitra. Nitrianski Rytieri sa do súpera pustili s poriadnou chuťou. V prostrednej časti zápasu Nitra neinkasovala ani jediný gól. Práve naopak. Rytieri sa postarali o tri presné zásahy do brány LG Bratislava (2:4).

Ďalšie víťazstvo

Zásluhou Rímskeho a Cajchana si Nitra udržiavala dostatočné vedenie 3:6. Bratislave sa podarilo znížiť na rozdiel dvoch gólov, no v hre bez brankára inkasovali z hokejky Filipa Cajchana (4:7). Nitra sa tak posunula na tretie miesto extraligovej tabuľky. Na prvé Pruské už stráca len 3 body.

LG AZhokej Bratislava – HBK Nitrianski Rytieri Nitra 4:7 (2:1, 0:3, 2:3)