Rozbehnutí futbalisti úradovali: Na domácom trávniku pokorili žilinské béčko

Nitrianski futbalisti, zdá sa, objavili stratenú formu. Na domácom ihrisku si poradili aj so žilinským „B“ mužstvom.

Ilustračný obrázok k článku Rozbehnutí futbalisti úradovali: Na domácom trávniku pokorili žilinské béčko

Zverenci trénera Hippa sa do zápasu obuli s poriadnou vervou. Už od úvodného výkopu sa do Žiliny poriadne pustili. V úvodných minútach poriadne súperom nedovolili dotknúť sa lopty. Snaha vyústila do úvodného gólu, keď v 14.minúte hlavou posielal Nitru do vedenia Igor Kotora (1:0). Snaha Nitry však úvodným gólom nekončila. O desať minút neskôr sa po chybe žilinského brankára dostal k dorážke Jozef Urblík a Nitra sa dostala do dvojgólového vedenia.

Po zmene strán ožil aj súper. Nitra uzavrela stredné pásmo. Bolo badať snahu domácich o udržanie priaznivého výsledku. Žilina sa dostala k niekoľkým nepríjemným strelám, v jednom prípade dokonca zazvonila nitrianska tyč, no skóre sa už nemenilo.

FC Nitra – MŠK Žilina „B“ 2:0 (2:0)