Posledný prípravný zápas neúspešný: Hokejisti vysoko prehrali v Brne

Nitrianski hokejisti majú za sebou posledný prípravný zápas pred nadchádzajúcou sezónou 2014/2015. Zverenci trénera Stavjaňu vysoko prehrali na ľade Brna.

Ilustračný obrázok k článku Posledný prípravný zápas neúspešný: Hokejisti vysoko prehrali v Brne

Nitrania vycestovali na ľad Brna v poslednom prípravnom zápase pred nadchádzajúcou sezónou. V prvej tretine toho diváci príliš nevideli. V štvrtej minúte sa presadil Hanzlík a Nitra prehrávala jednogólovým rozdielom (1:0).

Druhá tretina bola pre nitrianskych hokejistov ako zo zlého sna. V 22.minúte síce Beck dorovnával (1:1), ale ďalší priebeh už bol plne v rukách brnianskych hráčov. V priebehu štyroch minút pridali hráči Brna tri góly a ešte neskončili (4:1). Do konca tretiny sa ešte presadil Němec, ďalší gól pridal Ton a Nitra bola v zlej situácii (6:1).

Tretie dejstvo už bolo opäť vyrovnané. Nitrania zmobilizovali svoje sily a pridali tri góly do siete súpera. Rovnaký úspech však zaznamenali aj domáci hokejisti. Nitra si tak v poslednom prípravnom zápase pripísala vysokú prehru.

Kometa Brno – HK Nitra 9:4 (1:0, 5:1, 3:3)