Iné športy

Výbuch hokejistov na ľade Michaloviec: Domáci strelili Topoľčanom šesť gólov

Po vyrovnanej partii s Martinom vycestovali hokejisti Topoľčian na druhý zápas aktuálnej sezóny. Súperom sa im stal domáci celok HK Dukla Ingema Michalovce.

Ilustračný obrázok k článku Výbuch hokejistov na ľade Michaloviec: Domáci strelili Topoľčanom šesť gólov

Hneď v prom kole zažili hokejisti Topoľčian šláger kola, keď doma hostili Silný Martin. Po vyrovnanom výkone Topoľčany podľahli 1:2.

V druhom kole prvoligovej sezóny cestovali hokejisti HC Topoľčany na ľad HK Dukla Ingema Michalovce. Práve náš súper si v prvom kole pripísal prvé ľahké víťazstvo, keď na ľade hostí porazil Dubnicu nad Váhom 0:3 pohľadom domáceho celku.

Michalovce si napokon zgustli aj na Topoľčanoch. Víťazné ťaženie začali už v prvej tretine, keď do siete Topoľčian putovali tri presn zásahy. V druhej tretine skóroval Cútt a zvyšoval už na 4:0. Záverečné dejstvo zníženie Topoľčian neprinieslo. Práve naopak. Domáci zásluhou Lineta a Gavrika uzavreli skóre na hrozivých 6:0.

Topoľčany sa najbližšie predstavia v stredu 19. septembra na domácom ľade, keď privítajú súpera z Bratislavy.

HK Dukla Ingema Michalovce – HC Topoľčany 6:0 (3:0, 1:0, 2:0)

Góly: 1., 54. Gavrik, 2. Róth, 16. Hamráček, 25. Cútt, 53. Linet.

Rozhodovali: Korba – Riš, Homola, vylúčení: 6:9, navyše: Hruška (Topoľčany) 10 minút za vrazenie na mantinel, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0

Zdroj: TASR/Dnes24.sk