Iné športy

Hokejisti úspešní: Pred návštevou kola porazili Dubnicu

V závere roka vykorčuľovali topoľčianski hokejisti na ľad proti Dubnici nad Váhom. Na domácom ľade získali všetky body.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti úspešní: Pred návštevou kola porazili Dubnicu

Západ 34. kola medzi domácimi Topoľčanmi a Dubnicou nad Váhom prilákal na zimný štadión návštevu, ktorá bola v celom kole najvyššia. Cestu na zápas si podľa oficiálneho zápisu našlo 1487 divákov.

Do zápasu lepšie vstúpili domáci, keď v 9. minúte otváral skóre Hrabčák. Ten pridal o minútu neskôr aj druhý presný zásah. Pred koncom tretiny stihli hostia ešte skorigovať nepriaznivý stav zásluhou Jakubíka (2:1). To však bolo z ich strany všetko.

V druhom dejstve pridal gól Podstavek a Gergel, hostia už neodpovedali a v tretej tretine gól nepadol.

HC Topoľčany – MHK Dubnica nad Váhom 4:1 (2:1, 2:0, 0:0)

Góly: 9. Hrabčák, 10. a 39. Podstavek, 34. Gergel, – 16. Jakubík. Rozhodovali: Mĺkvy – Frimmel, Jurčiak, vylúčení: 6:8, presilovky a oslabenia: 0:0, 1487 divákov