Nitrianski hokejbalisti konečne bodovali: Doma porazili tím z Vrútok!

Nitrianski hokejbalisti majú za sebou poriadne náročný víkend. V sobotu o jediný gól podľahli Martinu, v nedeľu sa postavili proti hráčom Vrútok.

Ilustračný obrázok k článku Nitrianski hokejbalisti konečne bodovali: Doma porazili tím z Vrútok!

Hokejbalisti HBK Nitrianski Rytieri Nitra po prehratom sobotnom zápase nastúpili nasledujúci deň proti súperom z Vrútok. Do zápasu lepšie vstúpili hostia. Čavajdovi sa podarilo prekonať nitrianskeho gólmana (0:1). V desiatej minúte však ruky nad hlavu dvíhali nitrianski hokejbalisti po úspešnom Riegelovom zakončení (1:1). Prvá tretina sa tak skončila za nerozhodného stavu.

Body ostali doma

Prostredná časť stretnutia sa niesla vo vyrovnanom tempe. O niečo viac z hry však mali hráči HBK Nitrianski Rytieri Nitra. Dve a pol minúty do konca prostrednej časti zápasu sa Káčerovi podarilo rozvlniť sieť Vrútok a Nitra sa dostala do vedenia (2:1). V poslednej časti si diváci užili gólovú naháňačku. Za Rytierov sa presadil Kašša a König, na opačnej strane už len Mydliar. Nitrania tak v 9. kole získali za stavu 4:2 potrebné body.

HBK Nitrianski Rytieri Nitra – HBK Kometa Vrútky 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)