Nitra sa doma rozlúčila so sezónou: Futbalisti FC Nitra porazili Liptovský Mikuláš, FOTO

FC Nitra má za sebou posledný domáci zápas v tejto sezóne. Na domácom trávniku Nitra zdolala Liptovský Mikuláš.

Lucia Šútorová

Futbalisti FC Nitra majú za sebou posledný zápas tejto sezóny na domácom trávniku pod Zoborom. Nitra sa doma rozlúčila so sezónou v nedeľu 28. mája. Pred zrakmi 580 divákov porazili v 11. kole o postup do Fortuna ligy hostí z Liptovského Mikuláša 2:1. Skóre otvoril súperov hráč Tomáš Staš. Nitra prehrávala po 17-tich minútach hry 0:1. Odpoveď Nitry prišla až v 61. minúte kedy na 1:1 vyrovnal Patrik Abrahám. O víťazstve Nitry rozhodol Filip Balaj gólom v 71. minúte.

FC Nitra – Liptovský Mikuláš 2:1

Zápas 12. kola nadstavby, ktorý sa bude konať v stredu 31. mája, odohrá Nitra na domácom trávniku klubu Partizán Bardejov. Na lídra tabuľky FC VSS Košice so 61 bodmi stráca FC Nitra päť bodov. Nitra je s 56 bodmi druhá v tabuľke.