Monika Földešiová Iné športy

MVL: Prvá prehra UFK

Ženský tím bývalých extraligových hráčok UFK majú za sebou v rámci Mestskej volejbalovej ligy svoju premiérovú prehru v jarnej časti súťaže, poradili si s nimi hráčky z Čikaz.

Výsledky ženy: Čikas – UFK 3 : 1 [color=#0000ff]­FOTO[/color] Aj keď sa družstvo UFK ukázalo na zápase v plnej (šestkovej) zostave, celý súboj bol poznačený zdravotnými problémami kľúčových hráčok. To bolo vidno hlavne počas prvých dvoch setov, kedy sa nedokázali presadiť na bloku ani v poli, navyše mali niekedy problém prijať servis súpera, ktorému právom patrili prvé dva sety. V treťom sete sa dievčatá z UFK zapreli a vybojovali si jeden víťazný set, to im však nestačilo na celkové víťazstvo, ktoré si tento krát pripísalo družstvo Čikaz. Momentálne pozície v tabuľke žien sú vyrovnané, o celkovom výsledku jarnej časti teda ešte nie je rozhodnuté, do konca zostávajú ešte 2 kolá.

Olymp – Univers 3 : 1

Výsledky muži: Gáter – Respect 1 : 3 Stavbár – Old Boys 1 : 3 Zobor – Olymp 3 : 0