Šport Futbal

Malí futbalisti FC Nitra s nevídaným úspechom: Súperovi strelili až 50 gólov!

Mladíci z prípravky FC Nitra doslova bombardovali súperovu bránu. Radosť našich mladých futbalových nádejí zdieľa aj ich tréner.

Ilustračný obrázok k článku Malí futbalisti FC Nitra s nevídaným úspechom: Súperovi strelili až 50 gólov!

Chlapci z družstva FC Nitra U11 to, v nedeľu 6. novembra na trávniku súpera v Zlatých Moravciach, poriadne rozbalili. Do súperovej brány padal gól takmer každú minútu. Nad mladými futbalistami z FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble zvíťazili s obrovským rozdielom 50:2.

Hlavným trénerom tímu U11 FC Nitra je Jozef Jelšic, priznal, že takýto výsledok nie je bežný. „Deti mali z výsledku samozrejme obrovskú radosť,“ povedal tréner Jozef Jelšic. Ako ďalej vysvetlil takýto bodový rozdiel zapríčinil aj fakt, že súťaž prípravkárskych tímov sa začala opäť hrávať len tento rok.

Pred bránou hostí sa vystriedali takmer všetci. Celkový hrací čas bol 60 minút. Otvárací gól dal Lukáš Beňo z FC Nitra. „Všetci hrali výborne len brankári dvaja sa trochu nudili,“ pochválil svojich zverencov tréner Jelšic. Brankárov FC Nitra premohol dvakrát hráč FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble, Filip Király. Malých víťazov FC Nitra čaká najbližšie medzinárodný turnaj v Budapešti.