Jesenná časť futbalovej ligy je na konci: Pohronie pod Zoborom prekvapilo

Druhá najvyššia futbalová súťaž na Slovensku odohrala svoje posledné jesenné kolo. V zápase pod Zoborom sa zrodil prekvapujúci výsledok.

Ilustračný obrázok k článku Jesenná časť futbalovej ligy je na konci: Pohronie pod Zoborom prekvapilo

V 18.kole druhej najvyššej futbalovej súťaže hostila tretia Nitra tím FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa. Do zápasu sa lepšie dostali nitrianski futbalisti. V 33.minúte zobral Paukner hosťujúcemu obrancovi loptu a prekopol brankára Pohronia. Nitra sa tak dostala do jednogólového vedenia. Tento stav vydržal až do polčasovej prestávky.

V druhom dejstve sa roztrhlo vrece s gólmi. Najprv v 52.minúte dorážal do nitrianskej brány Tomáš Garaj, aby o dve minúty neskôr hosťujúceho brankára opäť prekonal Matúš Paukner (2:1). V 70.minúte nastal zmätok pred nitrianskou bránou a Hipp bol znova prekonaný. Štyri minúty pred koncom stretnutia prekvapivo skórovali hostia a bolo rozhodnuté.

FC Nitra – FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 2:3 (1:0)