Hádzaná 1.liga ženy: Hk Nitra splnila v Nesvadoch rolu favorita

Tretie kolo 1. ligy hádzanej žien.

ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ – HK Nitra 19:29 (9:13)

ŠŠK CVČ: L. Harisová – S. Harisová 3, Oláhová 1, Záhorská 1 ,A. Molnárová 2, Sedláková, Simonicsová 1, E. Harisová, B. Molnárová 4, Gogolová 3, Šulanová 2.

HK Nitra: Zelenáková, Miklovičová – Behinská 4, Jablonická 3, Kuklová, Guzmická 5, Hanakovičová 2, Kvasňanská 1, Bírová 1, Rísová 7/3, Vachová 4, Lieskovská 2

Úvod stretnutia patril domácim hráčkam, ktoré sa dostali do vedenia 2:1 resp. 4:2. Následne však začali hráčky z Nesvád robiť chybu za chybou čo Nitrianky využili na zvrátenie skóre vo svoj prospech. Do šatní šli oba celky za stavu 9:13. Zverenkyne trénera Talára potvrdili v druhom polčase rolu favoritiek držali si od domácich dostatočný gólový odstup. Strelecky sa najviac darilo Jane Guzmickej autorke 5 gólov. Na ukazovateľ skóre po 60. minútach svietil stav ŠŠK CVČ Nesvady – HK Nitra 19:29.