Marek Pindeš Iné športy

Futsal: MFsK Nitra víťazne, ŠFsK Nitra dostalo osmičku

V piatok 2. októbra pokračovala futsalová extraliga 4. kolom.

MFsK Nitra – ŠK Slovan FTVŠ UK Bratislava 5:2 (0:1) góly: Koprda 2, Raček, Šebo, Peciar – Driapsa, Armai ŽK: Rus, Zima, Šebo – Driapsa, Remák 100 divákov

Tréner MFsK Nitra Štefan Nagy: “Po rozpačitom prvom polčase v ktorom sme nevyužili ponúknuté šance, prišiel druhý polčas v ktorom chlapci splnili to čo sme si v šatni cez prestávku povedali a išli za svojím cieľom otočiť výsledok. V konečnom štádiu tak môžem vysloviť spokojnosť.“

Druhý nitriansky zástupca ŠFsK Nitra si pripísal ďalšiu prehru. Tentoraz podľahol nováčik súťaže tímu Across Pinerola Bratislava na jeho palubovke pomerom 8:2.

Across Pinerola Bratislava – ŠFsK Nitra 8:2 (3:1) Góly: Bagin 2, Emrich, Súkenník, Šporánek, Ciprýs, Rafaj, Cintula – Feješ, Pap ** Ostatné výsledky štvrtého kola:** RCS Košice – ŠK Makroteam Žilina 6:2 (5:0) góly: Kyjovský, Kozár po 2, Maďarík, Člvečko – Pagáč, Dobroň ŽK: Pekara (ŠK Makroteam), 150 divákov. MFK Nové Zámky – P.K.P. Košice 8:3 (3:0) góly: Gelle 2, Jakab, Štofko, Megyesi, Suchán, Hajko, Vendrák (vlastný) – Papcún, Rick, Vendrák ŽK: Rick, Řešetár, ČK: Rešetár, 150 divákov ŠK MIMA Divus Trnava – ŠK futsal Program Dubnica nad Váhom 0:6 (0:3) góly: Bubenko 2, Švikruha, Turza, Madro, Kozík ŽK: Jančo, P. Gabaš – Kozík 120 divákov