Marek Pindeš Futbal

Futbal: MFK Dubnica - FC Nitra 4:1 (2:1)

Góly: 38., 43. a 57. Seye, 63. J. Zápotoka - 32. Rák, ŽK: 76. Grendel - 35. Barčík, 39. M. Šťastný, 88. Mikuš, rozhodovali: Fajčík - Palušák, E. Weiss, 1240 divákov

Dubnica: R. Zajac – Obert, Nosek, Ľ. Chmelík, Pleva – Držík (83. Duga) – Seye, Grendel (77. Ulrich) – M. Kuzma, J. Zápotoka – T. Zápotoka (62. Vavrík)

Nitra: Hroššo – M. Šťastný, Martin Tóth, Štajer, Racko – Šimončič – Kolár (61. Mikuš), Greguš (64. Kopačka), Barčík, Simunovič – Rák (72. Košút)

Futbalistov z pod Zobora hostili v poslednom zápase sezóny na domácom trávniku hráči MFK Dubnica. Skóre stretnutia otvoril v 32. minúte po Barčíkovej akcii nitriansky kanonier Róbert Rák. Domácim hráčom sa podarilo skóre zvrátiť ešte do polčasovej prestávky. V oboch prípadoch bol úspešným zakončovateľom najlepší strelec Dubnice Mouhamadou Seye. V 57. minúte zápasu sa pôvodom senegalskému útočníkovi podarilo dosiahnuť hetrik. Nitrania pôsobili odovzdaným dojmom z čoho pramenil v 63.minúte aj štvrtý gól v hosťujúcej sieti. Autorom presného zásahu bol Ján Zápotoka. Dubnickí hráči si do konca stretnutia vypracovali ešte niekoľko šancí, avšak zvýšiť skóre sa im už nepodarilo. Nitra si tak odviezla z Považia prehru 4:1.