Rastislav Búgel Iné športy Iné športy

Nitrianske volejbalistky UKF bojujú v skupine o konečné prvé až piate miesto. Na domácej palubovke privítali tím VK Slávia EU Bratislava.

Ilustračný obrázok k článku FOTO: Volejbalistky UKF bojujú v skupine o 1. až 5. miesto, doma hostili bratislavskú Sláviu

Nitrianske volejbalistky vstúpili do šiesteho kola nadstavby vyrovnanou hrou. Súperky sa však dostali do vedenia, postupne zvýšili obrátky a za stavu 22:25 pohľadom domácich hráčok sa ujali vedenia.

Aj druhý set priniesol vyrovnanú hru na oboch stranách. Nitra dokázala uhrať 23 bodov, no set na svoju stranu strhnúť nedokázala. V tretom dejstve mali zas o niečo naviac hráčky Slávie a tak sa pod Zoborom tešili z víťazstva.

Volley project UKF Nitra – VK Slávia EU Bratislava 0:3 (-22, –23, –14)

Pozrite si fotografie zo zápasu v priloženej galérii!