Nadstavbová časť druhej najvyššej futbalovej súťaže na Slovensku pokračovala ďalším kokom. V ňom hostili nitrianski futbalisti na svojom trávniku MFK Tatran Liptovský Mikuláš.

Ilustračný obrázok k článku FOTO: Futbalisti bojujú v nadstavbovej časti, doma hostili Tatran Liptovský Mikuláš

Zápas sa začal vo svižnom tempe. Nitra sa v prvých pätnástich minútach usadila v pásme hostí, pričom si vytvorila niekoľko dobrých šancí. Tie však presný zásah nepriniesli. Postupne sa Liptáci dostali do zápasu, čo dokázali patrične využiť. V 38.minúte sa do vedenia dostali zásluhou Dušana Kucharčíka (0:1).

V druhom polčase zapli futbalisti FC Nitra na plné obrátky. Vyrovnávajúci gól visel vo vzduchu. Napokon sa oň postaral Mário Charizopulos v 72.minúte stretnutia. O päť minút neskôr zazvonil tyč brány hostí, no gól nepadol. Oba tímy sa tak napokon rozišli za nerozhodného stavu.

FC Nitra – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:1 (0:1)