FLASH: Nováčik extraligy rozdrvil Nitru

Nad sily nášho hokejového klubu boli aj hráči extraligového nováčika z Piešťan. Pred štartom extraligy dostala Nitra na piešťanskom lade poriadne na frak.

V prvej tretine dokázala Nitra vsietiť len jeden gól do súperovej brány. Zato v nitrianskej bráne skončilo rovno trio pukov. Rovnaký priebeh mala aj prostredná časť hry. V závere zápasu už Nitra nedokázala vymyslieť nič svetoborné a počet gólov v tretej tretine sa ustálil po jednom na oboch stranách.

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany zvíťazili v prípravnom zápase pred štartom extraligy nad HK Nitra 7:3.

ŠHK 37 Piešťany – HK Nitra 7:3 (3:1, 3:1, 1:1) Góly: 19., 27. S. Saliji, 33., 54. Stupka, 1. Mertel, 13. Filip, 36. Otčenáš – 11. Kováčik, 21. Hrnka, 53. Vosátko

Nitra skúša novú brankársku posilu.[link=http://www­.nitra24.sk/clan­ky?extend.141416_Ni­tra-skusa-novu-brankarsku-posilu]Viac sa dozviete TU![/link] Klub skúša stále nové posily! [link=http://www­.nitra24.sk/clan­ky?extend.141587_No­va-posila-pod-Zoborom,–Stumpel-stale-v-hre]Viac sa dozviete v TOMTO článku![/link]

Nitra24.sk/tasr **Foto: **hknitra