Finále plážového volejbalu je za nami: Piesok si vyskúšali aj hokejisti, FOTO

Na plážovom ihrisku v Nitre to poriadne žilo. Exhibície finálového turnaja NR Beach sa zúčastnili aj známe hokejové tváre.

Lucia Šútorová

Sobota 5. augusta patrila volejbalovým nadšencom. Vo finále turnaja NR Beach na Mestskom kúpalisku Sihoť sa stretlo 30 súťažných dvojíc, z toho 19 mužských a 11 ženských.

Majstrovská podpora

Finále si prišli pozrieť aj známe tváre, nechýbali volejbaloví majstri VKP Bystrina SPU. „Predstaviť sa prišli aj nové posily kádra Filip Mačuha a Boris Gera, ktorí sa zapojili do našej súťaže Traf si svojho majstra, kedy beachvolejbaloví hráči podávali na „bystriňákov“ za účelom trafiť ich a vyhrať osviežujúcu odmenu,“ informujú organizátori na stránke volejbalnitra.sk.

Hokejisti na piesku

Za piesok vymenili ľadovú plochu na chvíľu aj hokejoví vicemajstri, na čele s nitrianskych rodákom Braňom Mezeiom. Pod sitom sa predviedli podľa organizátorov aj Jamie Milam, Karol Korím, Juraj Šiška, Antohony Luciani a David Friedmann.

Pyžamový kolotoč

Týmto však zábava neskončila, práve naopak. Na čo pozerať bolo počas nočného kolotoča v pyžamách, ktorý sprevádzala MEGAbeach párty s DJom Michalom.

FOTO z exhibície a nočného kolotoča v pyžamách si pozrite v priloženej galérii!

VÝSLEDKY

SKUPINY MUŽI

A: nasadenie 1–8–9–16

  • 1. Ružoví panteri – Martin Dobiáš a Maroš Rusnák
  • 2. Aténa – Marián Puškár a Viktor Kociňák
  • 3. Herkules a Jolaus – Matej Ňurcík a Juraj Kállay
  • 4. Freestyle – Samuel Porubský a Marek Gergely

B: nasadenie 2–7–10–15

  • 1. SAMA VERA – Radoslav Veľký a Martin Sameliak
  • 2. Karči a Stanči – Stanislav Novák a Karol Dubovec
  • 3. Hop čip – Matúš Krajčo a Peter Kašper
  • 4. Kurtár a zviera- Marek Mečiar a Šimon Vician
  • 5. Možno raz – Viktor Paľko a Martin Gabaj

C: nasadenie 3–6–11–14

  • 1. Miesiči – Miroslav Žilík a Ján Halaj
  • 2. HitMan – Attila Kovács a Zsolti Németh
  • 3. Bravčiaci – Tomáš Bambura a Ondro Kamenský
  • 4. Tatratea – Michal Kilian a Matúš Rybka
  • 5. Bez výskoku – Kristián Rozbora a Matej Haringa

D: nasadenie 4–5–12–13

  • 1. Ryšavé brady – Peter Petrík a Daniel Mikušovič
  • 2. Stačí prehodiť – Lukáš Lanča a Marek Maličký
  • 3. WASABI – Róbert Kogel a Peter Poláček
  • 4. RESPECT – Martin Kováčik a Rado Fašang
  • 5. Piesková nemocnica – Miroslav Ondriška a Ondrej Hruboška

Štvrťfinále

  • Aténa – Stanči a Karči – 2:1
  • Sama Vera – Hitman – 2:1
  • Kurtár a zviera – Miesiči – 1:2
  • Bravčiaci – Hop čip – 2:1

Semifinále

  • Aténa – Sama Vera – 2:0
  • Miesiči – Bravčiaci – 2:0

O 3.miesto

  • Sama Vera – Bravčiaci – 0:2

Finále

  • Miesiči – Aténa – 0:2

Poradie muži:

  • 1. Aténa – Marián Puškár a Viktor Kociňák
  • 2. Miesiči – Ján Halaj a Miroslav Žilík
  • 3. Bravčiaci – Tomáš Bambura a Ondrej Kamenský
  • 4. SAMA VERA – Radoslav Veľký a Martin Sameliak
  • 5. – 8. HitMan – Attila Kovács a Zsolti Németh, Karči a Stanči – Stanislav Novák a Karol Dubovec, Hop čip – Matúš Krajčo a Peter Kašper, Kurtár a zviera- Marek Mečiar a Šimon Vician
  • 9. – 16. Ryšavé brady – Peter Petrík a Daniel Mikušovič, Stačí prehodiť – Lukáš Lanča a Marek Maličký, WASABI – Róbert Kogel a Peter Poláček, Piesková nemocnica – Miroslav Ondriška a Ondrej Hruboška, Bez výskoku – Kristián Rozbora a Matej Haringa, Herkules a Jolaus – Matej Ňurcík a Juraj Kállay, Freestyle – Samuel Porubský a Marek Gergely, Ružoví panteri – Martin Dobiáš a Maroš Rusnák
  • 17. – 19. RESPECT – Martin Kováčik a Rado Fašang, Tatratea – Michal Kilian a Matúš Rybka, Možno raz – Viktor Paľko a Martin Gabaj

Skupiny ŽENY

A:

  • 1. Ser-váác & Žer-mééň – Veronika Richweissová a Daniela Hradecká
  • 2. Ešte neviem – Ľubica Majchrovičová a Denisa Makytová
  • 3. Cviklové šťavy – Zuzana Puškárová a Romana Rehákova
  • 4. K&K – Katarína Molnárová a Katarína Macková

B:

  • 1. Rezne v cestíčku – Ľubica Kráľová a Ivana Ondrušková
  • 2. PoPuk – Ivana Pukajová a Lucia Poláčiková
  • 3. Juliška & Pačmaga – Simona Némethová a Alexandra Mikušková
  • 4. Beachové buchty – Romana Jurenková & Andrea Kršková

C:

  • 1. Urci-lienka – Lenka Hradecká a Veronika Števková
  • 2. PRDKY – Lenka Vandáková a Alica Bertová
  • 3. Uvidíme – Michaela Žilíková & Barbora Bančáková
  • 4. Samarina Kaša – Lea Carla Kraščeničová & Natália Karasová (nenastúpili z dôvodu ochorenia)

Štvrťfinále:

  • Ser-váác & Žer-mééň – Cviklove šťavy – 2:0
  • Urci-lienka – Popuk – 0:2
  • Prdky – Ešte neviem – 2:0
  • Rezne v cestíčku – Beachové buchty – 0:2

Semifinále:

  • Ser-váác & Žer-mééň – Popuk – 2:0
  • Beachové buchty – Prdky – 0:2

O 3. miesto:

  • Beachové buchty – Popuk – 2:1

Finále:

  • Ser-váác & Žer-mééň – Prdky – 1:2

Poradie ženy:

  • 1. Prdky – Lenka Vandáková a Alica Bertová
  • 2. Ser-váác & Žer-mééň – Veronika Richweissová a Daniela Hradecká
  • 3. Beachové buchty – Romana Jurenková a Andrea Kršková
  • 4. PoPuk – Ivana Pukajová a Lucia Poláčiková
  • 5. – 8. Cviklové šťavy – Zuzana Puškárová a Romana Rehákova, Urci-lienka – Lenka Hradecká a Veronika Števková, Ešte neviem – Ľubica Majchrovičová a Denisa Makytová, Rezne v cestíčku – Ľubica Kráľová a Ivana Ondrušková
  • 9. – 11. Uvidíme – Michaela Žilíková & Barbora Bančáková, K&K – Katarína Molnárová a Katarína Macková, Juliška & Pačmaga – Simona Némethová a Alexandra Mikušková

Foto z finálového turnaja NR Beach si pozriete v priloženej galérii!

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame