FC Nitra v príprave víťazne: Omladený káder vybojoval ďalšiu výhru!

Mladučký káder FC Nitra si v príprave poradil s ďalším súperom. Bojovnému výkonu dal záverečnú bodku Šmehyl.

Ilustračný obrázok k článku FC Nitra v príprave víťazne: Omladený káder vybojoval ďalšiu výhru!

Nitrianski futbalisti z corgoňligového tímu FC Nitra pokračujú v príprave. V stredu 5. februára sa na umelej tráve štadióna pod Zoborom stretli s treťoligovým súperom. Stal sa ním FK Spartak Vráble.

Bojovný výkon

Mladý nitriansky káder bojoval od úvodného výkopu. V prvom polčase aj napriek veľkej snahe na oboch stranách gól nepadol. Gólovú radosť priniesla až druhá polovica zápasu. V 75. minúte sa tešila domáca Nitra, keď hosťujúceho brankára prekonal Šimon Šmehyl (1:0). Do záveru zápasu už ďalší gól nepadol. Nitra si tak za stavu 1:0 pripísala ďalšiu výhru v prebiehajúcej príprave.