FC Nitra končí v Slovenskom pohári: Prehrala so Slovanom, strelila mu dva góly

Nitrianski futbalisti ukončili pôsobenie v Slovenskom pohári (Slovnaft Cup-e). Slovanu Bratislava strelili dva góly, no ani tie nestačili.

Ilustračný obrázok k článku FC Nitra končí v Slovenskom pohári: Prehrala so Slovanom, strelila mu dva góly

Nitrianski futbalisti z tímu FC Nitra cestovali v osemfinále Slovenského futbalového pohára na trávnik Slovana Bratislava. Belasých najprv v prvom polčase Nitra dokonale zaskočila, keď v 12.minúte zápasu strieľal prvý gól zápasu nitriansky strelec Patrik Kemlage (0:1). Po polčase sa však karta obrátila.

Hneď od úvodu druhého dejstva sa Slovan do Nitry poriadne obul. Od 47.minúty do 72.minúty sa postupne presadili Jablonský, Ďuriš, Štefánik a Meszároš (4:1). Nitra sa ešte zmohla na zníženie zásluhou Pauknera z pokutového kopu v 83.minúte zápasu. Bodku za nitrianskym účinkovaním v Slovnaft Cupe strelil Slovanista Štefánik gólom v nadstavenom čase (5:2).

ŠK Slovan Bratislava – FC Nitra 5:2 (0:1)