Marek Pindeš Iné športy

Desiate kolo mestskej ligy vo florbale bez prekvapenia

Mestská florbalová 4U liga 10. kolo.

Vypekačky – Jašteri 1:9 (0:4, 1:5) Góly: Golas – Múdry 2, Bališ 2, Harceg, Poliak, Štefanička, Galajda, Šimon. V prvom stretnutí na sa stretli predposledné vypekačky s druhým tímom celkového poradia Jaštermi. Favorizovaní Jašteri papierové predpoklady začali napĺňať hneď od úvodu. Prvú časť vyhrali 4:0 a o jednoznačnom výsledku 9:1 rozhodli v druhej polovici. Dvoma presnými zásahmi sa prezentovali Múdry a Bališ. ** Oggy a Švábi – Vlci 5 :1 (1:1, 4:0)[/b] Góly: Kolenčík 3, Kollár, Turanovič – Michlik Súboj zo stredu tabuľky medzi tímom Oggy a Švábi a Vlkmi bol v prvom dejstve vyrovnaný. Do prestávky išli oba tímy za stavu 1:1. Druhú časť hry však zvládli lepšie hráči Švábov, ktorí napokon zdolali svojho súpera 5:1. Hetrikom sa zaskvel vo víťaznom tíme Kolenčík. ** GEC. Flyers – Supy 9:4 (5:3) **Góly: Žitný 4, Šiška 3, Luštartin, Holub – Ratulovský 2, Kováč, Čičo V tretom dueli sa stretli tímy z opačných pólov tabuľky, no z počiatku to na vzájomné meranie síl prvého z posledným vôbec nevyzeralo. Letci síce viedli už 2:0, no Supy dokázali zakrátko stav vyrovnať. Prvý polčas však skončil víťazstvom favorita 5:3 a po zmene strán tím Flayers ukázal prečo im patrí prvá priečka v tabuľke, keď nastrieľali súperovi ďalšie štyri góly, vďaka čomu dotiahli stretnutie do víťazného konca 9:4.